Otsi hanget:
Statistika:
Hanked » Infotehnoloogia
Hankeid:0
Ettevõtteid:1043
Eraisikuid:28175
Täna alustatud:0
Täna lõppenud:0
Aktiivseid hankeid summas:
-

Reklaam

Abiinfo

Hange.ee lehe abiinfo on jaotatud kolme ossa:
Korduma Kippuvad Küsimused - selles alajaotuses oleme vastanud enamlevinud küsimustele. Kui te oma küsimusele siit vastust ei leia, siis palume esitada see meiliaadressile abi@hange.ee
 
Kasutamisõpetus - võtame üksipulgi läbi Hange.ee keskkonna erinevad funktsioonid - kuidas lisada hanget, kuidas esitada küsimust hanke korraldajale, kuidas kuulutada välja võitjat jne. Lisatud on ka abistavad õpetusvideod.
 
Hinnakiri - Hange.ee tasuliste teenuste hinnakiri ja info.

Korduma Kippuvad Küsimused

Palju hanke korraldamine maksab?
Hanke korraldamine on tasuta!

Palju hankele pakkumiste tegemine maksab?
Pakkumiste tegemine on tasuta! Hanke võidu puhul maksab hanke võitja (pakkuja) Hange.ee-le teenustasu. Vaata hinnakirja

Mis on "hange"? Mis on "kuulutus"?
Kui Te otsite konkreetsele tööle tegijat ja soovite saada hinnapakkumisi, siis on tegemist hankega. Kui Te aga soovite midagi müüa, osta, vahetada või otsite oma firmasse tööjõudu, siis on tegemist kuulutusega.

Kui minu hankele ei tehta ühtegi mulle sobivat pakkumist, kas ma pean siiski võitja valima?
Ei pea. Hanke korraldajal ei ole kohustust valida võitja, valite võitja vaid siis kui Teile on tehtud sobiv pakkumine. Juhul kui hankele võitjat ei valita ootame hanke korraldajalt põhjendust miks, selle saab postitada enda hankesse.

Kui olen hanke lisanud, siis kas saan hanget hiljem muuta?
Hanke korraldaja saab hankele hiljem lisada/kustutada pilte ja dokumente ning muuta hanke kestvust. Ülejäänud muudatused pole lubatud. Kui midagi peaks hanke lisamisel valesti minema siis vastavatest muudatustest palume tavitada abi@hange.ee.

Kas minu väikese vannitoa plaatimine on ka hange?
Jah, ka see on hange. Hanke iseloomu ei mõjuta selle maksumus ega suurus. Seega pole vahet kas tegemist on kortermaja ehitusega või vannitoa plaatimisega.

Mis siis juhtub kui ma rikun hange.ee reegleid?
Oleneb rikkumise suurusest. Reeglina kasutajakonto blokeeritakse.

Mis mõte sellel lehel üldse on? Mis mulle sellest kasu?
Kui sa otsid töö tegijat näiteks oma korteri remondile või mõnele suuremale projektile siis nüüd ei pea sa enam helistama läbi mitmeid firmasid ja küsima igaühe käest hinnapakkumist. Avad siin lehel hanke ja firmad teevad sulle ise pakkumised ning lõpuks valid endale sobiva. Säästad sellega nii aega, raha kui närve.

Kõik küsimused ja ettepanekud palume saata abi@hange.ee